استفراغ

«خیلی بده که بلد نیستی چجوری به همه‌ی دور و بریات بگی که ازشون متنفری.»

با خودم این را گفتم و بعد فکر کردم که چه قدر یک آدم می‌تواند تغییر کند؟ که چه قدر یک روز همین دور و بری‌های دیسگاستینگ امروز، یک روز برایم مثل بالش و لیوان و قاشق و مبل و فرش و تلوزیون  و از این جور چیزها بودند و زندگی بی آن‌ها اصلن سخت بود.

«ولی امروز اصلن نیازی به این جور آت،آشغالا ندارم. اصلن اینا باشه واسه آدما، واسه اونا که خوبن. اصلن من حوصله ندارم...»

این را به خودم می‌گویم تا یک جوری حالیم شود که چه قدر همه چیز عوض شده... دیگر حتی آرزویی هم ندارم. راستش چندتایی دارم که خیلی خیلی دورند. مثلن نزدیک‌ترینش، نزدیکی‌های آندرومداست، وای به حال دورترینش.

که چه‌قدر حالم به هم می‌خورد از این آدم‌های مضحک و مسخره که مدام می‌دوند و هرگز نمی‌رسند. که چه‌قدر حالم به هم می‌خورد از جمع‌های‌شان. از تک‌های‌شان. از حرف زدن‌های‌شان. از دل مشغولی‌های‌شان. از لذت بردن‌های‌شان از آب و هوا. از چادگان رفتن آخر هفته‌شان. از دور هم بودن و تخمه شکستن و خاطره‌های دوزاری‌شان که قام سگ هم نمی‌ارزد. از عشق‌شان برای بالا نشستن در جمع و فامیل و از شهوت‌شان برای کسب احترام.

که بروند ازدواج کنند... که حرفی برای گفتن داشته باشند در خانواده‌ی مسخره‌ی کوچک‌شان، یا در روستا و شهر مسخره‌تر کوچک‌شان. یا در کشور کوچک‌تر مسخره‌ترشان.

که چه قدر متنفرم از انالحق انالحق‌شان که باسن خر را پاره می‌کند...

نه، نمی‌شود ول کرد. دیگر نمی‌توانم نگویم که حالم، که حالم، که حالم، از آن تهِ ته از تک تک‌تان به هم می‌خورد.  از 99.99 درصدتان. نمی‌شود که نگویم که بروید به جهنمِ خوشبختی‌ها و پیشرفت‌های‌تان ... اصلن بروید بر لب جوی بنشنید و گذر عمر ببینید.

فقط بروید، بروید، بروید. بروید و بگذارید من در روزمرگی‌های مسخره‌تر خودم باشم، نه در روزمرگی‌های مسخره‌ی شما.

 

/ 3 نظر / 12 بازدید
آيدا

سلام وبلاگ تونو ديدم واقعا وبلاگ خوبي داريد ، منم يک سايت دارم با موضوع شبکه اجتماعي به اسم کليکي ها محيط خيلي جذاب و سالمي داره با کلي عضو صميمي و مهربان که واقعا خوشحال ميشم بياي و عضو بشي اين ادرس صفحه عضويت http://clickiha.net/signup اومدي خبر بدي بيام پست هايي که گزاشتي رو بخونم . منتظرم عزيز

x

سلام دیروز داشتم تو دلم می گفتم که دلم یه وبلاگ هیجان انگیز و متفاوت میخواد . که اتفاقی وبلاگتون رو تو به روز شده های پرشین دیدم . قلم فوق العاده ای دارید . الان هم سر زدم ببینم آیا به روز شده اید یا نه ؟ که دیدم نه ! بنویسید . زیبا می نویسید . :)

آرزو

سلام خوبيد ؟ دو تا مطلب اولتونو خوندم خيلي عالي بود خواستم ازتون تشکر کنم و همينطور ازتون دعوت کنم به سايت منم سر بزنيد و در صورتي که مايل بوديد يک وبلاگ خوب هم در سايت ما بسازيد شما فرد توانايي هستيد باعث افتخار مون هست به جمع کاربران سيستم وبلاگدهي ما بپيونديد ، www.sitearia.ir